Wentylacja

Montujemy wentylację w pomieszczeniach usługowych takich jak sklepy, apteki, salony, a także w biurach, halach sportowych, przemysłowych, garażach podziemnych. Naszym celem jest zoptymalizowanie wymiany powietrza między środowiskiem zewnętrznym a pomieszczeniem.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy zaproponować nowatorskie rozwiązania, pasujące idealnie do Państwa obiektu. Przed wyceną i projektem konieczna jest wizja lokalna, która jest bezpłatna i niezobowiązująca. Dodatkowo gwarantujemy niskie ceny oferowanych przez nas usług.

Wykonanie wentylacji w obiektach przemysłowych wymaga często zintegrowanego podejścia, dlatego też w naszej ofercie dla firm znajduje się montaż centralnego systemu klimatyzacji z wentylacją mechaniczną, pomp ciepła, a także systemów sterylizacji UV-C.

Przez kilka lat istnienia firmy wykonaliśmy wiele projektów dla firm, dzięki czemu możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w tej dziedzinie, co teraz przekłada się na jakość naszych usług.

Przypominamy, że wizja lokalna oraz wycena jest darmowa i niezobowiązująca, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się tutaj: kontakt

Powrót