Wentylacja

Podstawowym rodzajem wentylacji stosowanych w Polsce w domach jednorodzinnych jest wentylacja naturalna. Ma ona jednak zmienną skuteczność w zależności od warunków atmosferycznych i pory roku. Nie bez znaczenia są także tak zwane wsteczne ciągi w kanałach wentylacyjnych, powodujące zamiast wywiewania, nawiewanie powietrza do pomieszczeń przez kratki wentylacyjne. Dlatego też coraz częściej sięga się po nowsze rozwiązania wykorzystujące systemy wentylacji mechanicznej. Systemy te zapewniają skuteczną wymianę powietrza w domu przez cały rok.

Nasza firma może zaoferować rekuperatory Ekozefir, które charakteryzują się najwyższymi parametrami pracy w swojej kategorii, jak również korzystną ceną i prostą obsługą, co sprawia że idealnie nadają się one do domów jednorodzinnych oraz mieszkań.

Każdy projekt jest dobierany i wyceniany indywidualnie podczas wizji lokalnej, która jest niezobowiązująca i darmowa. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez wiele lat pracy możemy zagwarantować najwyższą jakość usług, a także jesteśmy w stanie zaproponować Państwu różne, nowatorskie rozwiązania montażu i instalacji oferowanych przez nas urządzeń.

W celu utrzymania odpowiedniej jakości powietrza możemy zaoferować filtry HEPA efektywne dla cząsteczek ≥ 1 µm. Lepsza jakość powietrza, to lepsze samopoczucie, dlatego warto mieć to na uwadze.

W celu umówienia się na spotkanie zachęcamy do kontaktu

Powrót

ekozefir logo