Klimatyzacja

Oferujemy profesjonalny montaż urządzeń klimatyzacyjnych. Staramy się o to, aby przebiegał on sprawnie i był jak najmniej uciążliwy dla klienta. W tym celu stosujemy wysokiej klasy elektronarzędzia, dbamy o utrzymanie czystości w miejscu pracy poprzez zastosowanie odciągania pyłów podczas wykonywania otworów technologicznych. Zawsze bierzemy pod uwagę sugestie i wymagania klienta. Dążymy do tego, aby efekt końcowy posiadał wysoką funkcjonalność połączoną z estetyką wykonania.

Jeśli chcesz kupić klimatyzator dla domu lub mieszkania przemyśl swój wybór i nie przepłacaj. Kupując klimatyzator wraz z montażem stawka vat wynosi tylko 8% a nie 23%. Oprócz tego oferujemy duże rabaty na oferowany sprzęt.

Cena montażu obejmuje:

- Profesjonalny dobór urządzenia
- Montaż jednostki zewnętrznej i wewnętrznej w miejscu uzgodnionym z klientem
- Wykonanie instalacji chłodniczej z wysokiej jakości atestowanych materiałów (certyfikowane preizolowane bezszwowe miedziane rury chłodnicze zgodne z normą EN 12735-1)
- Połączenie jednostki zewnętrznej z wewnętrzną instalacją chłodniczą
- Montaż grawitacyjnego odprowadzenia skroplin,
- Sprawdzenie szczelności całego układu chłodniczego
- Montaż instalacji elektrycznej zasilającej i sterującej urządzeniem,
- Korytka montażowe,
- Wykonanie niezbędnych do poprowadzenia instalacji przewiertów,
- Wyniesienie wszelkich odpadów związanych z montażem klimatyzatora (kartony, styropian, folie itp.) we wskazane przez zleceniodawcę miejsce do tego przeznaczone.
- Uruchomienie urządzenia,
- Sprawdzenie wydajności zainstalowanego urządzenia,
- Przeszkolenie użytkownika w zakresie obsługi klimatyzacji

Koszt wszystkich materiałów niezbędnych do realizacji wyżej określonych czynności montażu wchodzi w jego cenę.

Przed montażem konieczna jest wizja lokalna. Jest ona niezobowiązująca i całkowicie bezpłatna, dlatego prosimy nie wahać się z nami skontaktować i umówić na odpowiadający Państwu termin. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się tutaj: kontakt

Powrót